Academy SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti | E-Devlet Onaylı Eğitimler ve Uluslararası Akredite Belgelendirme Hizmetleri

  +90 850 307 0 736   +90 532 433 0 736   [email protected]

Kalfalık Belgesi


Her sektöre uygun Kalfalık Belgesi

Academy Danışmanlık Eğitim olarak, sektörün nitelikli ve donanımlı ustalarına ihtiyacını karşılamak amacıyla sunduğumuz Ustalık Belgesi eğitim programımız ile sizi mesleki başarının zirvesine taşımaya hazırız. Alanında profesyonel eğitmen kadromuz ve e-devlet onaylı belgelendirme sürecimiz sayesinde siz de kalfalık belgenizi alarak, kariyerinize emin adımlarla devam edebilirsiniz.

Ustalık belgesi almak isteyenler için öncelikli olarak Kalfalık Belgesi’ne sahip olma şartı bulunmaktadır. Bu nedenle Academy Danışmanlık Eğitim olarak sizlere alanında deneyimli ve uzman eğitmen kadrosuyla Kalfalık Belgesi eğitimi sunuyoruz. Eğitimin sonunda gerçekleştirilecek olan sınavda başarı göstererek Kalfalık Belgesi’ni elde etmek mümkündür.

Kalfalık Belgesi eğitimlerimizde, mesleki yeterliliklerin geliştirilmesi ve ileri düzey bilgi paylaşımının sağlanması hedeflenmektedir. Ayrıca bu süreçte, iş güvenliği konularına da değinilmekte ve çalışma koşullarının iyileştirilmesine yönelik önemli adımlar atılması amaçlanmaktadır.

E-devlet onaylı Kalfalık Belgesi sayesinde, işverenlerin güvenini kazanabilecek ve sektörün ihtiyaç duyduğu yetkinliklere sahip olacaksınız. Bu belge ile hem kendi işinizde başarılı olmak için gerekli bilgi ve tecrübeyi elde edecek hem de çalıştığınız kurumların değerine değer katacaksınız.

Academy Danışmanlık Eğitim’nin sağladığı avantajlarla Ustalık Belgesi yolunda ilerlerken, Türkiye geneline yayılmış olan eğitim merkezlerimiz ve esnek eğitim süreçlerimiz ile sizlere en uygun şartları sunuyoruz. İş hayatına dair bilgilerin yanında, mesleki etik anlayışımızı da öğrencilerimize aktarıyor ve böylece alanında uzman ve değerli ustalar yetiştirmeyi hedefliyoruz.

E-devlet onaylı Kalfalık Belgesi alarak, mesleki yeterlilikleri kazanan bireylerin istihdam imkanları artacak ve gelecekte daha başarılı bir kariyer elde etme şansları yükselecektir. Academy Danışmanlık Eğitim olarak, bu hedef doğrultusunda sizlere profesyonel bir eğitim deneyimi yaşatmak için tüm kaynaklarımızı seferber ediyoruz.

Sektörün geleceği için büyük önem taşıyan Ustalık Belgesi’ni alarak kariyer basamaklarını hızla tırmanmak ve iş dünyasında güvenceye alınmış bir yer edinmek istiyorsanız, Academy Danışmanlık Eğitim’nin sunduğu Kalfalık Belgesi eğitimlerine katılabilirsiniz. Başarıya giden yolda sizlere rehberlik etmekten mutluluk duyarız.

Kalfalık Belgesi sektör fark etmeksizin 5000 TL + KDV’dir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda

Yılların verdiği eşsiz tecrübeleri ile yüksek kalitede hizmet verme tutkusunu kreatif yenilikçi fikirlerini sizlere iş ortaklığı olarak sunmaktayız.
Tüm verdiğimiz hizmetler bir bütündür ve uzmanlık gerektirmektedir.
SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti olarak müşterilerimiz ve sektörde bir çok ajansa yıllardır en iyi çözüm hizmetlerini sunmaktayız.

Mesai Saatleri

Hafta içi : 10:00 / 17:30
Hafta sonu : Kapalı

İletişim Bilgileri

Merkez Adres

Barbaros Mah. Ihlamur Blv. Ağaoğlu My Newwork No:3 Ataşehir/İstanbul – Türkiye

Anadolu Temsilcilik

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Teknopark Yerleşkesi K:2 Merkez/Tokat – Türkiye

Telefon

+90 850 307 0 736

GSM

+90 532 433 0 736