Academy SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti | E-Devlet Onaylı Eğitimler ve Uluslararası Akredite Belgelendirme Hizmetleri

  +90 850 307 0 736   +90 532 433 0 736   [email protected]

AİLE VE ÇOCUK EĞİTMENLİĞİ PAKETİ


MONTESSORİ EĞİTİMİ

EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ

OTİZM EĞİTMEN YARDIMCISI EĞİTİMİ

DİSLEKSİ EĞİTMENLİĞİ EĞİTİMİ

AİLE DANIŞMANLIĞI

OYUN TERAPİSİ EĞİTİMİ

MASAL TERAPİSİ EĞİTİMİ

CİNSEL TERAPİ EĞİTİMİ

ÇOCUK RESİMLERİ ANALİZİ

ÖĞRENCİ KOÇLUĞU EĞİTİMİ

Academy Danışmanlık Eğitim, eğitim alanında uzmanlaşmış bir kurum olarak eğitimde kalite standartlarını yükseltmek için birçok farklı eğitim programı sunmaktadır. Aile ve çocuk eğitmenliği paketi, ebeveynlerin ve çocukların ihtiyaçlarını karşılamak ve onların gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.

Paket içinde yer alan Montessori eğitimi, çocukların doğal öğrenme süreçlerine uygun olarak, kendi hızlarında ve kendi ilgi alanlarına göre öğrenmelerini sağlar. Eğiticinin eğitimi ise, öğretmenlerin kendi alanlarında uzmanlaşmalarına ve eğitimlerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Otizm eğitmen yardımcısı eğitimi, otistik çocuklarla çalışan kişilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Disleksi eğitmenliği eğitimi ise, disleksik çocuklar için özel eğitim teknikleri hakkında bilgi verir.

Aile danışmanlığı, ailelerin çocuklarıyla iletişim kurmalarını, problemleri çözmelerini ve aile içi ilişkilerini güçlendirmelerini sağlar. Oyun terapisi eğitimi, çocukların psikolojik sorunlarını tedavi etmek için oyunları kullanmayı öğrenir. Masal terapisi eğitimi, çocukların duygusal ve psikolojik problemlerini çözmelerine yardımcı olan bir terapi yöntemidir.

Cinsel terapi eğitimi, cinsel problemleri olan çiftlere veya bireylere yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Çocuk resimleri analizi eğitimi ise, çocukların çizimlerini yorumlamayı öğrenirken, psikolojik durumlarını anlamak için çizimleri kullanır.

Son olarak, öğrenci koçluğu eğitimi, öğrencilerin öğrenme süreçlerini kolaylaştırmak için özel teknikleri öğrenmelerini sağlar.

Academy Danışmanlık Eğitim’nin aile ve çocuk eğitmenliği paketi, ebeveynlerin, eğitmenlerin, terapistlerin ve diğer ilgili kişilerin çocukların gelişimine katkı sağlamalarına yardımcı olacak birçok eğitim programı sunmaktadır. Bu eğitimler sayesinde çocukların öğrenme süreçleri kolaylaşırken, aynı zamanda onların duygusal ve psikolojik gelişimleri de desteklenir.

Eğitim fiyatımız KDV Dahil 4500 TL + KDV’dir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda

Yılların verdiği eşsiz tecrübeleri ile yüksek kalitede hizmet verme tutkusunu kreatif yenilikçi fikirlerini sizlere iş ortaklığı olarak sunmaktayız.
Tüm verdiğimiz hizmetler bir bütündür ve uzmanlık gerektirmektedir.
SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti olarak müşterilerimiz ve sektörde bir çok ajansa yıllardır en iyi çözüm hizmetlerini sunmaktayız.

Mesai Saatleri

Hafta içi : 10:00 / 17:30
Hafta sonu : Kapalı

İletişim Bilgileri

Merkez Adres

Barbaros Mah. Ihlamur Blv. Ağaoğlu My Newwork No:3 Ataşehir/İstanbul – Türkiye

Anadolu Temsilcilik

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Teknopark Yerleşkesi K:2 Merkez/Tokat – Türkiye

Telefon

+90 850 307 0 736

GSM

+90 532 433 0 736