Academy SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti | E-Devlet Onaylı Eğitimler ve Uluslararası Akredite Belgelendirme Hizmetleri

  +90 850 307 0 736   +90 532 433 0 736   [email protected]

HASTANE EĞİTİM PAKETİ


HASTA KAYIT KABUL EĞİTİMİ

HASTA VE YAŞLI BAKIM EĞİTİMİ

HASTA VE YAŞLI ÖZ BAKIMINA DESTEK OLACAKLARIN EĞİTİMİ

HAYAT BOYU REHBERLİK HİZMETLERİ EĞİTİMİ

Academy Danışmanlık Eğitim olarak sağlık sektöründe çalışanların profesyonel gelişimine önem veriyoruz. Bu nedenle, sizlere sunduğumuz Hastane Eğitim Paketi ile sağlık çalışanlarının bilgi ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

Hastane Eğitim Paketi, sağlık sektöründe çalışanların ihtiyaç duyduğu en önemli konuları kapsamaktadır. Bu paket içinde Hasta Kayıt Kabul Eğitimi, Hasta ve Yaşlı Bakım Eğitimi, Hasta ve Yaşlı Öz Bakımına Destek Olacakların Eğitimi ve Hayat Boyu Rehberlik Hizmetleri Eğitimi bulunmaktadır.

Hasta Kayıt Kabul Eğitimi ile hastane kayıt kabul işlemlerinin nasıl yapılacağı ve hasta memnuniyetinin nasıl sağlanacağı konularında bilgi sahibi olacaksınız. Hasta ve Yaşlı Bakım Eğitimi ile hasta bakımının temel prensiplerini öğrenecek, hastaların fiziksel, psikolojik ve sosyal ihtiyaçlarını nasıl karşılayacağınızı öğreneceksiniz. Hasta ve Yaşlı Öz Bakımına Destek Olacakların Eğitimi ile hasta ve yaşlıların günlük yaşamlarında ihtiyaç duydukları destek hizmetlerini nasıl sağlayacağınızı öğrenecek, bu hizmetleri nasıl daha kaliteli bir şekilde sunabileceğinizi keşfedeceksiniz. Hayat Boyu Rehberlik Hizmetleri Eğitimi ile de hastaların ve hasta yakınlarının yaşadığı psikolojik ve sosyal sorunlara nasıl müdahale edileceğini öğreneceksiniz.

Academy Danışmanlık Eğitim olarak, sağlık sektöründe çalışanların profesyonel gelişimlerine katkı sağlamak için bu eğitim paketini hazırladık. Eğitimlerimiz, deneyimli ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Ayrıca, eğitimlerimiz sonunda katılımcılara sertifika verilmektedir.

Sağlık sektöründe çalışanlar olarak, hastaların sağlığı ve mutluluğu için çalışıyoruz. Bu nedenle, sağlık çalışanlarının kendilerini sürekli olarak geliştirmeleri ve güncel bilgi ve becerilere sahip olmaları son derece önemlidir. Academy Danışmanlık Eğitim olarak, sizlere bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. Hemen eğitim paketimizi satın alın ve sağlık kariyerinize yeni bir soluk katın!

Eğitim fiyatımız KDV Dahil 3500 TL + KDV’dir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda

Yılların verdiği eşsiz tecrübeleri ile yüksek kalitede hizmet verme tutkusunu kreatif yenilikçi fikirlerini sizlere iş ortaklığı olarak sunmaktayız.
Tüm verdiğimiz hizmetler bir bütündür ve uzmanlık gerektirmektedir.
SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti olarak müşterilerimiz ve sektörde bir çok ajansa yıllardır en iyi çözüm hizmetlerini sunmaktayız.

Mesai Saatleri

Hafta içi : 10:00 / 17:30
Hafta sonu : Kapalı

İletişim Bilgileri

Merkez Adres

Barbaros Mah. Ihlamur Blv. Ağaoğlu My Newwork No:3 Ataşehir/İstanbul – Türkiye

Anadolu Temsilcilik

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Teknopark Yerleşkesi K:2 Merkez/Tokat – Türkiye

Telefon

+90 850 307 0 736

GSM

+90 532 433 0 736