Academy SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti | E-Devlet Onaylı Eğitimler ve Uluslararası Akredite Belgelendirme Hizmetleri

  +90 850 307 0 736   +90 532 433 0 736   [email protected]

Çocuk ve Ergen Danışmanlığı Eğitimi


Çocuk ve Ergen Danışmanlığı Eğitimi

Academy Danışmanlık Eğitim, kalite standartları ve süreç yönetimi konusunda uzmanlaşmış bir eğitim kurumudur. Çocuk ve Ergen Danışmanlığı Eğitimi, kurumun en önemli eğitimlerinden biridir.

Bu eğitim programı, çocuk ve ergenlerin gelişim süreçlerini anlama, çocuk ve ergenlerle çalışırken kullanılabilecek tekniklerin öğrenilmesi, ailelerle ve diğer profesyonellerle işbirliği yapabilme becerilerinin geliştirilmesi gibi konularda eğitim vermektedir. Bu eğitim, hem alanında uzmanlaşmak isteyenler için hem de ebeveynler için faydalıdır.

Eğitim sonunda başarıyla tamamlayan katılımcılar, e-devlet onaylı bir sertifika almaya hak kazanır. Bu sertifika, çocuk ve ergen danışmanlığı konusunda yetkinliğinizi ve profesyonel niteliğinizi kanıtlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca, eğitim süresince sunulan pratik uygulamalar sayesinde, edindiğiniz bilgileri gerçek hayatta uygulama becerisi de kazanmış olacaksınız.

Academy Danışmanlık Eğitim’nin Çocuk ve Ergen Danışmanlığı Eğitimi, alanda uzmanlaşmak isteyenlerin, kendilerini geliştirmek isteyenlerin ve çocukları olan ebeveynlerin faydalanabileceği bir eğitim programıdır. Sertifika e-devlet onaylı olduğundan, katılımcıların aldıkları sertifika resmi olarak tanınır ve meslek hayatlarında avantaj sağlar.

Eğitim fiyatımız KDV Dahil 1500 TL + KDV’dir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda

Yılların verdiği eşsiz tecrübeleri ile yüksek kalitede hizmet verme tutkusunu kreatif yenilikçi fikirlerini sizlere iş ortaklığı olarak sunmaktayız.
Tüm verdiğimiz hizmetler bir bütündür ve uzmanlık gerektirmektedir.
SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti olarak müşterilerimiz ve sektörde bir çok ajansa yıllardır en iyi çözüm hizmetlerini sunmaktayız.

Mesai Saatleri

Hafta içi : 10:00 / 17:30
Hafta sonu : Kapalı

İletişim Bilgileri

Merkez Adres

Barbaros Mah. Ihlamur Blv. Ağaoğlu My Newwork No:3 Ataşehir/İstanbul – Türkiye

Anadolu Temsilcilik

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Teknopark Yerleşkesi K:2 Merkez/Tokat – Türkiye

Telefon

+90 850 307 0 736

GSM

+90 532 433 0 736