Academy SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti | E-Devlet Onaylı Eğitimler ve Uluslararası Akredite Belgelendirme Hizmetleri

  +90 850 307 0 736   +90 532 433 0 736   [email protected]

İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi


İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi

Academy Danışmanlık Eğitim, sürücülerin güvenli ve etkin bir şekilde araç kullanmalarına yardımcı olmak için çeşitli eğitimler sunan saygın bir kurumdur. Bu eğitimlerden biri de İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi’dir.

İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi, sürücülere daha güvenli ve kontrolü yüksek bir sürüş deneyimi sağlamak için tasarlanmış bir eğitim programıdır. Bu eğitimde, sürücüler araçlarını daha verimli bir şekilde kullanmayı, acil durumlarda daha doğru kararlar almayı ve zorlu sürüş koşullarında daha iyi performans göstermeyi öğrenirler.

Eğitim programı, deneyimli ve uzman eğitmenler tarafından verilir ve teorik ve pratik ağırlıklı bir şekilde tasarlanmıştır. Eğitimde, sürüş teknikleri, araç kontrolü, savunma sürüşü, acil durum manevraları, yol güvenliği ve daha birçok konu ele alınır.

İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi’ni tamamlayan sürücüler, Academy Danışmanlık Eğitim tarafından verilen e-devlet onaylı sertifika almaya hak kazanırlar. Bu sertifika, sürücülerin iş başvurularında, sigorta işlemlerinde ve diğer durumlarda kanıt olarak kullanabilecekleri bir belgedir.

Eğer siz de sürüş deneyiminizi geliştirmek ve daha güvenli bir sürücü olmak istiyorsanız, Academy Danışmanlık Eğitim’nin İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi’ne katılabilirsiniz. Bu eğitim sayesinde, kendinizi ve yolculardaki güvenliği önemli ölçüde artırabilirsiniz.

Eğitim fiyatımız KDV Dahil 3500 TL + KDV’dir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda

Yılların verdiği eşsiz tecrübeleri ile yüksek kalitede hizmet verme tutkusunu kreatif yenilikçi fikirlerini sizlere iş ortaklığı olarak sunmaktayız.
Tüm verdiğimiz hizmetler bir bütündür ve uzmanlık gerektirmektedir.
SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti olarak müşterilerimiz ve sektörde bir çok ajansa yıllardır en iyi çözüm hizmetlerini sunmaktayız.

Mesai Saatleri

Hafta içi : 10:00 / 17:30
Hafta sonu : Kapalı

İletişim Bilgileri

Merkez Adres

Barbaros Mah. Ihlamur Blv. Ağaoğlu My Newwork No:3 Ataşehir/İstanbul – Türkiye

Anadolu Temsilcilik

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Teknopark Yerleşkesi K:2 Merkez/Tokat – Türkiye

Telefon

+90 850 307 0 736

GSM

+90 532 433 0 736