Academy SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti | E-Devlet Onaylı Eğitimler ve Uluslararası Akredite Belgelendirme Hizmetleri

  +90 850 307 0 736   +90 532 433 0 736   [email protected]

ISO KALİTE EĞİTİM PAKETİ


ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ

ISO14001:2015 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMLERİ

ISO45001:2018 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

Academy Danışmanlık Eğitim’nin ISO Kalite Eğitim Paketi, işletmelerin kalite, çevre ve iş sağlığı güvenliği yönetim sistemleri ile ilgili gereksinimleri karşılamalarına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri standardı, bir işletmenin müşteri memnuniyeti, süreçlerin verimli yönetimi, kalite yönetim sistemi performansının sürekli iyileştirilmesi gibi alanlarda gereksinimleri belirler. Bu eğitim, işletmelerin kalite yönetim sistemi kurma, uygulama ve sürdürme süreçlerini anlamalarını sağlayarak, müşteri memnuniyetini artırmak ve işletme verimliliğini yükseltmek için önemli bir temel oluşturur.

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemleri standardı, bir işletmenin çevresel performansının yönetilmesi için gereksinimleri belirler. Bu eğitim, işletmelerin çevresel performanslarını iyileştirmelerine, çevresel sorumluluklarını yerine getirmelerine ve çevresel kaynakların etkili bir şekilde kullanılmasına yardımcı olacak bilgi ve becerileri sağlar.

ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği standardı, bir işletmenin iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi için gereksinimleri belirler. Bu eğitim, işletmelerin iş sağlığı ve güvenliği risklerini azaltmalarına, çalışanların güvenliğini ve sağlığını korumalarına ve yasal düzenlemelere uygun şekilde hareket etmelerine yardımcı olur.

Academy Danışmanlık Eğitim’nin ISO Kalite Eğitim Paketi, işletmelerin kalite, çevre ve iş sağlığı güvenliği yönetim sistemleriyle ilgili gereksinimleri karşılamalarına ve bu sistemleri sürdürülebilir hale getirmelerine yardımcı olur. Eğitimler, deneyimli ve sertifikalı eğitmenler tarafından verilmekte ve katılımcılara pratik bilgiler sağlamakta, böylece eğitim sonrasında işletmelerin yönetim sistemlerini etkili bir şekilde kurmaları ve sürdürmeleri mümkün olmaktadır.

Eğitim fiyatımız KDV Dahil 2500 TL + KDV’dir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda

Yılların verdiği eşsiz tecrübeleri ile yüksek kalitede hizmet verme tutkusunu kreatif yenilikçi fikirlerini sizlere iş ortaklığı olarak sunmaktayız.
Tüm verdiğimiz hizmetler bir bütündür ve uzmanlık gerektirmektedir.
SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti olarak müşterilerimiz ve sektörde bir çok ajansa yıllardır en iyi çözüm hizmetlerini sunmaktayız.

Mesai Saatleri

Hafta içi : 10:00 / 17:30
Hafta sonu : Kapalı

İletişim Bilgileri

Merkez Adres

Barbaros Mah. Ihlamur Blv. Ağaoğlu My Newwork No:3 Ataşehir/İstanbul – Türkiye

Anadolu Temsilcilik

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Teknopark Yerleşkesi K:2 Merkez/Tokat – Türkiye

Telefon

+90 850 307 0 736

GSM

+90 532 433 0 736