Academy SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti | E-Devlet Onaylı Eğitimler ve Uluslararası Akredite Belgelendirme Hizmetleri

  +90 850 307 0 736   +90 532 433 0 736   [email protected]

OTO ALIM SATIM EĞİTİMİ


OTO ALIM SATIM EĞİTİMİ

Academy Danışmanlık Eğitim, yılların tecrübesiyle birlikte başarılı bir eğitim kurumu olarak faaliyet göstermektedir. Kurumumuzun en son hizmeti ise Oto Alım Satım Eğitimi paketidir.

OTO ALIM SATIM EĞİTİMİ, arabaların alım ve satım süreçlerinde gerekli olan bilgi ve becerileri öğrenmek isteyenler için tasarlanmış bir eğitim programıdır. Bu eğitim paketi sayesinde katılımcılar, araba alım satımı konusunda önemli detayları öğreneceklerdir.

Bu eğitim paketi, sektördeki deneyimli eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Eğitmenlerimiz, alım satım süreçlerinde karşılaşılabilecek sorunları ele alacak ve katılımcıların bu sorunları nasıl çözebileceklerini öğreteceklerdir. Ayrıca, katılımcılarımıza arabaların fiyatları, teknik detayları, satış pazarlaması teknikleri ve pazarlık stratejileri konularında da bilgi vereceğiz.

OTO ALIM SATIM EĞİTİMİ, sektörde kariyer yapmak isteyen veya arabalarını daha iyi bir fiyata satmak isteyen kişiler için ideal bir eğitim programıdır. Ayrıca, sektörde rekabet avantajı elde etmek isteyen satıcılar için de önemli bir fırsat sunmaktadır.

Eğitim programımız, online olarak veya yüz yüze eğitim şeklinde sunulmaktadır. Bu sayede katılımcılar, öğrenmek istedikleri konulara göre en uygun eğitim yöntemini seçebilmektedirler.

Academy Danışmanlık Eğitim, OTO ALIM SATIM EĞİTİMİ ile katılımcıların ihtiyaçlarına özel eğitim paketleri sunmaktadır. Eğitim programımız, sektördeki en iyi uygulamaları ve bilgi birikimlerini içermektedir. Siz de bu eğitim programımıza katılarak, sektördeki bilgi ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Eğitim fiyatımız KDV Dahil 1500 TL + KDV’dir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda

Yılların verdiği eşsiz tecrübeleri ile yüksek kalitede hizmet verme tutkusunu kreatif yenilikçi fikirlerini sizlere iş ortaklığı olarak sunmaktayız.
Tüm verdiğimiz hizmetler bir bütündür ve uzmanlık gerektirmektedir.
SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti olarak müşterilerimiz ve sektörde bir çok ajansa yıllardır en iyi çözüm hizmetlerini sunmaktayız.

Mesai Saatleri

Hafta içi : 10:00 / 17:30
Hafta sonu : Kapalı

İletişim Bilgileri

Merkez Adres

Barbaros Mah. Ihlamur Blv. Ağaoğlu My Newwork No:3 Ataşehir/İstanbul – Türkiye

Anadolu Temsilcilik

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Teknopark Yerleşkesi K:2 Merkez/Tokat – Türkiye

Telefon

+90 850 307 0 736

GSM

+90 532 433 0 736