Academy SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti | E-Devlet Onaylı Eğitimler ve Uluslararası Akredite Belgelendirme Hizmetleri

  +90 850 307 0 736   +90 532 433 0 736   [email protected]

ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ


ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI EĞİTİMİ

Academy Danışmanlık Eğitim, sektöründe öncü bir eğitim kurumudur ve Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimi ile bu alandaki profesyonellerin yetkinliklerini geliştirmeyi hedeflemektedir.

Bu eğitim programı, günümüz iş dünyasında giderek önem kazanan üst düzey yönetici asistanlığı konusunda kapsamlı bir eğitim sunar. Programın amacı, katılımcılara üst düzey yöneticilerin destek görevlerini yürütebilmeleri için gereken temel bilgi, beceri ve yetkinlikleri kazandırmaktır.

Eğitim süreci, deneyimli eğitmenler tarafından verilen interaktif dersler, vaka çalışmaları, grup çalışmaları ve örnek olay incelemeleri ile zenginleştirilmiştir. Katılımcılar, eğitim sonunda üst düzey yönetici asistanlığı konusunda derinlemesine bir anlayışa sahip olacak, etkin zaman yönetimi, organizasyon becerileri, iletişim, raporlama ve takip etme becerileri gibi kritik yetkinlikleri geliştireceklerdir.

Academy Danışmanlık Eğitim’nin Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimi, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından biri olarak, e-devlet tarafından onaylanan sertifikalar vermektedir. Bu sertifika, katılımcıların aldıkları eğitimin kalitesini ve bu alandaki yetkinliklerini uluslararası alanda kabul edilir hale getirecektir.

Bu eğitim programı, üst düzey yönetici asistanlığı konusunda kariyerlerini ilerletmek isteyen profesyoneller için mükemmel bir fırsat sunmaktadır. Eğitim sonrası edinilen bilgi, beceri ve yetkinlikler sayesinde katılımcılar, iş hayatlarında daha etkili bir şekilde yöneticilerine destek sağlayabilecek ve bu alanda başarılı bir kariyer yapabileceklerdir.

Eğitim fiyatımız KDV Dahil 1500 TL + KDV’dir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda

Yılların verdiği eşsiz tecrübeleri ile yüksek kalitede hizmet verme tutkusunu kreatif yenilikçi fikirlerini sizlere iş ortaklığı olarak sunmaktayız.
Tüm verdiğimiz hizmetler bir bütündür ve uzmanlık gerektirmektedir.
SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti olarak müşterilerimiz ve sektörde bir çok ajansa yıllardır en iyi çözüm hizmetlerini sunmaktayız.

Mesai Saatleri

Hafta içi : 10:00 / 17:30
Hafta sonu : Kapalı

İletişim Bilgileri

Merkez Adres

Barbaros Mah. Ihlamur Blv. Ağaoğlu My Newwork No:3 Ataşehir/İstanbul – Türkiye

Anadolu Temsilcilik

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Teknopark Yerleşkesi K:2 Merkez/Tokat – Türkiye

Telefon

+90 850 307 0 736

GSM

+90 532 433 0 736