Academy SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti | E-Devlet Onaylı Eğitimler ve Uluslararası Akredite Belgelendirme Hizmetleri

  +90 850 307 0 736   +90 532 433 0 736   [email protected]

ÇAĞRI MERKEZİ TEMSİLCİSİ EĞİTİMİ


ÇAĞRI MERKEZİ OPERATÖRLÜK EĞİTİMİ
ÇAĞRI MERKEZİ TEMSİLCİSİ EĞİTİMİ

Academy Danışmanlık Eğitim, bir eğitim kurumu olarak, kaliteli ve güvenilir eğitimler sunarak bireylerin mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı hedeflemektedir. Bu amaç doğrultusunda, Çağrı Merkezi Temsilcisi Eğitimi de kurumun sunmuş olduğu eğitimlerden biridir.

Çağrı Merkezi Temsilcisi Eğitimi, çağrı merkezi çalışanlarının ihtiyaç duydukları tüm bilgi ve becerileri kazanmalarını sağlayarak, profesyonel bir şekilde müşteri hizmetleri sunmalarına olanak tanımaktadır. Eğitim sürecinde, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleri, çağrı merkezi yönetimi, iletişim becerileri, problem çözme teknikleri, ürün ve hizmet bilgisi gibi konular ele alınmaktadır.

Eğitim sonunda, başarılı olan katılımcılara e-devlet onaylı sertifika verilmektedir. Bu sertifika, hem katılımcıların kişisel gelişimlerine katkı sağlamakta hem de iş hayatında daha başarılı olmalarına olanak tanımaktadır.

Çağrı Merkezi Temsilcisi Eğitimi, profesyonel bir çalışma ortamında, alanında uzman eğitmenler tarafından verilmekte ve interaktif bir eğitim yöntemi ile katılımcılara aktarılmaktadır. Eğitim sürecinde yapılan pratik çalışmalar ve simülasyonlar sayesinde, katılımcılar teorik bilgileri pratikte uygulama fırsatı bulmaktadır.

Academy Danışmanlık Eğitim, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile, bireylerin mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için var gücüyle çalışmaktadır. Çağrı Merkezi Temsilcisi Eğitimi de bu hedef doğrultusunda sunulan kaliteli ve güvenilir eğitimlerden biridir.

Eğitim fiyatımız KDV Dahil 1500 TL + KDV’dir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda

Yılların verdiği eşsiz tecrübeleri ile yüksek kalitede hizmet verme tutkusunu kreatif yenilikçi fikirlerini sizlere iş ortaklığı olarak sunmaktayız.
Tüm verdiğimiz hizmetler bir bütündür ve uzmanlık gerektirmektedir.
SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti olarak müşterilerimiz ve sektörde bir çok ajansa yıllardır en iyi çözüm hizmetlerini sunmaktayız.

Mesai Saatleri

Hafta içi : 10:00 / 17:30
Hafta sonu : Kapalı

İletişim Bilgileri

Merkez Adres

Barbaros Mah. Ihlamur Blv. Ağaoğlu My Newwork No:3 Ataşehir/İstanbul – Türkiye

Anadolu Temsilcilik

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Teknopark Yerleşkesi K:2 Merkez/Tokat – Türkiye

Telefon

+90 850 307 0 736

GSM

+90 532 433 0 736