Academy SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti | E-Devlet Onaylı Eğitimler ve Uluslararası Akredite Belgelendirme Hizmetleri

  +90 850 307 0 736   +90 532 433 0 736   [email protected]

MASAL TERAPİSİ EĞİTİMİ


MASAL TERAPİSİ EĞİTİMİ

Academy Danışmanlık Eğitim, yüksek kaliteli eğitim hizmetleri sunan bir kurumdur. Masal Terapisi Eğitimi, bu kurumun sunduğu en popüler eğitimlerden biridir. Bu eğitim, masalların terapi sürecinde kullanılması ve terapiye yardımcı olması hakkında kapsamlı bir eğitim sunar.

Masal Terapisi Eğitimi, psikoloji ve terapi alanında ilgi duyan herkes için uygundur. Eğitim, masalların nasıl terapötik bir araç olarak kullanılabileceğini, masal anlatım tekniklerini, terapötik masal oluşturma sürecini ve masal terapisi seanslarının nasıl yürütüleceğini kapsar.

Bu eğitimden alınan sertifika, e-devlet onaylıdır. Bu da, sertifikanın resmi bir belge olarak tanındığı ve iş hayatında kullanılabileceği anlamına gelir. Ayrıca, sertifikayı aldıktan sonra Academy Danışmanlık Eğitim ekibi tarafından sunulan iş ve kariyer danışmanlığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Masal Terapisi Eğitimi, alanında uzman ve deneyimli eğitmenler tarafından verilmektedir. Ayrıca, eğitim sırasında kullanılan materyaller de son derece kalitelidir. Bu nedenle, eğitim sonunda masal terapisi konusunda kapsamlı bir bilgiye sahip olacak ve bu bilgiyi iş hayatınızda veya kişisel gelişiminizde kullanabileceksiniz.

Sonuç olarak, Academy Danışmanlık Eğitim’nin Masal Terapisi Eğitimi, kariyerinizde veya kişisel gelişiminizde yeni bir adım atmak isteyenler için harika bir fırsattır. E-devlet onaylı sertifika ile alanınızdaki uzmanlığınızı kanıtlayabilir ve daha yüksek bir seviyeye ulaşabilirsiniz.

Eğitim fiyatımız KDV Dahil 1500 TL + KDV’dir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda

Yılların verdiği eşsiz tecrübeleri ile yüksek kalitede hizmet verme tutkusunu kreatif yenilikçi fikirlerini sizlere iş ortaklığı olarak sunmaktayız.
Tüm verdiğimiz hizmetler bir bütündür ve uzmanlık gerektirmektedir.
SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti olarak müşterilerimiz ve sektörde bir çok ajansa yıllardır en iyi çözüm hizmetlerini sunmaktayız.

Mesai Saatleri

Hafta içi : 10:00 / 17:30
Hafta sonu : Kapalı

İletişim Bilgileri

Merkez Adres

Barbaros Mah. Ihlamur Blv. Ağaoğlu My Newwork No:3 Ataşehir/İstanbul – Türkiye

Anadolu Temsilcilik

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Teknopark Yerleşkesi K:2 Merkez/Tokat – Türkiye

Telefon

+90 850 307 0 736

GSM

+90 532 433 0 736