Academy SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti | E-Devlet Onaylı Eğitimler ve Uluslararası Akredite Belgelendirme Hizmetleri

  +90 850 307 0 736   +90 532 433 0 736   [email protected]

POWER POİNT Eğitimi


POWER POİNT Eğitimi

Academy Danışmanlık Eğitim, profesyonel eğitimler sunan bir kurumdur ve bu eğitimler arasında Microsoft Office programlarına yönelik POWER POINT eğitimi de bulunmaktadır.

POWER POINT eğitimi, özellikle sunum hazırlama konusunda kendini geliştirmek isteyenler için ideal bir seçenektir. Bu eğitimde, temel ve ileri düzeyde POWER POINT kullanımı hakkında detaylı bilgiler verilmekte, örnek uygulamalarla katılımcıların uygulamalı olarak öğrenmeleri sağlanmaktadır.

Eğitim sonunda başarılı olan katılımcılara, e-devlet onaylı sertifika verilmektedir. Bu sertifika, ulusal ve uluslararası alanda geçerliliği olan bir belgedir ve iş hayatında POWER POINT kullanımı hakkında sahip olunan bilgilerin resmi olarak belgelendirilmesini sağlar.

Eğitimlerimiz, konusunda uzman ve deneyimli eğitmenler tarafından verilmekte olup, katılımcıların ihtiyaçlarına yönelik özelleştirilmiş programlar sunulmaktadır. Ayrıca, eğitimlerimiz online olarak da verilmekte olup, katılımcıların zamandan ve mekandan bağımsız olarak eğitimlerine devam etmeleri mümkündür.

Academy Danışmanlık Eğitim POWER POINT eğitimi, iş hayatında fark yaratmak isteyenler için önemli bir fırsattır. Katılımcılar, bu eğitim sayesinde işlerinde daha verimli olabilir, sunumlarını daha etkili bir şekilde hazırlayabilir ve iş hayatlarında daha başarılı olma şansını elde edebilirler.

Eğitim fiyatımız KDV Dahil 700 TL + KDV’dir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda

Yılların verdiği eşsiz tecrübeleri ile yüksek kalitede hizmet verme tutkusunu kreatif yenilikçi fikirlerini sizlere iş ortaklığı olarak sunmaktayız.
Tüm verdiğimiz hizmetler bir bütündür ve uzmanlık gerektirmektedir.
SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti olarak müşterilerimiz ve sektörde bir çok ajansa yıllardır en iyi çözüm hizmetlerini sunmaktayız.

Mesai Saatleri

Hafta içi : 10:00 / 17:30
Hafta sonu : Kapalı

İletişim Bilgileri

Merkez Adres

Barbaros Mah. Ihlamur Blv. Ağaoğlu My Newwork No:3 Ataşehir/İstanbul – Türkiye

Anadolu Temsilcilik

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Teknopark Yerleşkesi K:2 Merkez/Tokat – Türkiye

Telefon

+90 850 307 0 736

GSM

+90 532 433 0 736