Academy SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti | E-Devlet Onaylı Eğitimler ve Uluslararası Akredite Belgelendirme Hizmetleri

  +90 850 307 0 736   +90 532 433 0 736   [email protected]

Word Eğitimi


Word Eğitimi

Academy Danışmanlık Eğitim, kalite yönetim sistemi, iş sağlığı ve güvenliği, çevre yönetimi gibi konularda eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunan bir kurumdur. Bu doğrultuda, Word Eğitimi de kurumun sunduğu eğitimlerden biridir.

Word Eğitimi, Microsoft Word programının kullanımı ve özellikleri konusunda detaylı bir eğitimdir. Eğitim kapsamında, Word programının temel özellikleri, metin düzenleme teknikleri, belge hazırlama ve düzenleme, tablo ve grafik kullanımı gibi konular detaylı olarak işlenir. Ayrıca, Word programının ileri düzey özellikleri de ele alınarak, katılımcıların programı daha etkin bir şekilde kullanmaları sağlanır.

Word Eğitimi, katılımcılara e-devlet onaylı bir sertifika verilir. Bu sertifika, e-devlet üzerinden resmi olarak tanınan bir belgedir ve işverenler tarafından da kabul edilir. Bu sayede, katılımcılar aldıkları eğitimi ve sahip oldukları bilgi ve becerileri resmi olarak belgeleyebilirler.

Academy Danışmanlık Eğitim’nin Word Eğitimi, alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Eğitim süreci boyunca katılımcılar, hem teorik hem de pratik olarak bilgi ve becerilerini geliştirirler. Ayrıca, eğitim sonrasında katılımcıların soruları yanıtlanarak, herhangi bir konuda eksik kalınmaması sağlanır.

Sonuç olarak, Academy Danışmanlık Eğitim’nin Word Eğitimi, Microsoft Word programını daha etkin bir şekilde kullanmak isteyen herkes için ideal bir eğitimdir. E-devlet onaylı sertifika sayesinde, katılımcılar aldıkları eğitimi resmi olarak belgeleyebilirler ve iş hayatlarında bu belgeyi kullanabilirler.

Eğitim fiyatımız KDV Dahil 700 TL + KDV’dir.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hakkımızda

Yılların verdiği eşsiz tecrübeleri ile yüksek kalitede hizmet verme tutkusunu kreatif yenilikçi fikirlerini sizlere iş ortaklığı olarak sunmaktayız.
Tüm verdiğimiz hizmetler bir bütündür ve uzmanlık gerektirmektedir.
SS Danışmanlık Eğitim San ve Tic Ltd Şti olarak müşterilerimiz ve sektörde bir çok ajansa yıllardır en iyi çözüm hizmetlerini sunmaktayız.

Mesai Saatleri

Hafta içi : 10:00 / 17:30
Hafta sonu : Kapalı

İletişim Bilgileri

Merkez Adres

Barbaros Mah. Ihlamur Blv. Ağaoğlu My Newwork No:3 Ataşehir/İstanbul – Türkiye

Anadolu Temsilcilik

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Teknopark Yerleşkesi K:2 Merkez/Tokat – Türkiye

Telefon

+90 850 307 0 736

GSM

+90 532 433 0 736